5 labākās budžeta plānošanas lietotnes

Budžeta planošanas aplikācijas

Labākās personīgo finanšu lietotnes palīdz jums pārvaldīt savu naudu.

Naudas pārvaldīšana, budžeta ievērošana un pat investīciju lēmumu pieņemšana ir vienkāršāka nekā jebkad agrāk. Īpaši populāri un svarīgi tas ir mūsdienās, ņemot vērā pieejamo personīgo finanšu lietotņu pārpilnību. Bet ne katru mobilo naudas pārvaldības rīku ir vērts lejupielādēt. Izmantojot šo populārāko finanšu lietotņu sarakstu, varat veikt dažus secinājumus par savu finanšu pārveidošanu ciparu formātā. Katra no piecām uzskaitītajām lietotnēm ir atzīta par labāko konkrētam mērķim, kaut arī vairākas izpilda vairāk nekā tikai vienu mērķi.

Budžeta plānošana

Labākās budžeta veidošanas un plānošanas lietotnes:

  • “Mint”: labākā naudas pārvaldības lietotne
  • “You need a budget”: labākā parādu kontroles programma
  • “Wally”: labākā izdevumu izsekošanas programma
  • “Acrons”: labākā lietotne taupīšanai
  • “Tycoon”: labākā lietotne “freelanceriem”

Labākā naudas pārvaldības lietotne – “Mint”

“Mint” ir bezmaksas aplikācija, kuru veidojis “Intuit” jeb INTU. Tā ir efektīva, visaptveroša aplikācija, kurā var izveidot budžetu, sekot līdzi tēriņiem un iemācīties naudu tērēt lietderīgi un pret to attiekties gudri. Tajā vari pievienot visas savas bankas un kredītkartes, kā arī savus mēneša rēķinus, lai visas jūsu finanses atrodas vienā vietā.

“Mint” ļauj jums zināt, kad jāmaksā rēķini, cik daudz jums jāmaksā un ko tu vari atļauties, balstoties uz naudas summu, kas paliek pāri un ir pieejama. Aplikācija var nosūtīt maksājumu atgādinājumus, kā arī atgādināt, ja tuvojaties budžeta limitiem. Balstoties uz jūsu ieradumiem, “Mint” jums sniedz pat specifiskus padomus, lai jūs varētu labāk kontrolēt savus tēriņus.

Īpaši: Rāda jūsu reālā laika kontu atlikumus

Šī aplikācija ir priekš jums, ja: Jums vajag zināt cik daudz naudas jums ir jebkurā brīdī, visās kartēs un kontos kopumā

Labākā parādu kontroles programma – “You need a budget”

“You need a budget” nelīdzinās citām budžeta veidošanas aplikācijām. Tā palīdz pārtraukt dzīvot tikai no algas līdz algai, maksāt kredītus un “knapi savilkt galus”, ja notiek kas neparedzēts. Tā ir būvēta uz vienkārša principa – Katram eiro ir nozīme jūsu personīgajā budžetā, lai tā būtu investēšana, kredīta nomaksa vai ikdienas tēriņi.

Aplikācija neļauj jums veidot budžetu ar naudu, kuras jums reāli nav. Tā vietā, aplikācija spiež jums dzīvot ar jūsu patieso ieņēmumu daudzumu. Ja jūs “noejat no ceļa”(un kurš gan dažreiz nenoiet?) tā palīdz jums redzēt, ko vajadzētu darāt savādāk un kā balansēt savu budžetu. Iebūvētais grāmatvedības partneris skatās jums “uz pirkstiem”. Lai arī šī aplikācija nav bezmaksas, daudzi tās lietotāji uzskata, ka nauda ir šī pakalpojuma vērta. Tiešsaistē pieejamas dažādas nodarbības, padomi, ieteikumi, lai ikkatrs varētu iemācīties, kā veidot veiksmīgu budžetu. Turklāt ir pierādīts, ka šī aplikācija patiešām strādā, jo vidējais lietotājs jau pirmajā mēnesī nomaksā aptuveni 500 eiro no sava parāda.

Aplikāciju iespējams izmēģināt par brīvu 34 dienas. Tālāk iespējams plāns – 11.99 eiro mēnesī vai gada maksa – 84 eiro. To var izmantot gan Iphone, gan Android, gan PC lietotāji.

Īpaši: Ne tikai nedēļas un mēneša budžets, bet arī iespējams veidot individuālus projektus, kā ziemassvētku dāvanas u.c.

Šī aplikācija ir priekš jums, ja: Visi citi iespējamie varianti jums nav palīdzējuši un jūs jūtaties izmisis.

Labākā izdevumu izsekošanas programma – “Wally”

Ja jūs esat cilvēks, kurš vēlas būt tik pat organizēts savās personīgajās finansēs, kā jūs esat pildot profesionālus izdevumu atskaites, jums ļoti patiks “Wally” aplikācijas koncepts. Tā vietā, lai izdevumus pierakstītu manuāli dienas vai nedēļas beigās, aplikācija ļauj jums nofotografēt jūsu čekus. Un ja jūs izmantojat Geo-lokāciju jūs ierīcē, tas pat ievada citu vajadzīgo informāciju, atvieglojot jums darāmo darbu.

“Wally” ir vienkāršs, saprotams rīks, ko ir ļoti parocīgi izmantot. Arī šī aplikācija ir bezmaksas, tādējādi varat neuztraukties par papildus izmaksām. Un labākā daļa – aplikācijā nav reklāmu. Tā ir lieliska izvēle, ja vēlaties lielāku ieskatu tajā, kur jūs tērējat savus ienākumus.

Īpaši: Jūs varat fotografēt savus čekus, nevis manuāli vadīt ciparus.

Šī aplikācija ir priekš jums, ja: Jūsu pēdējie mēģinājumi sekot līdzi saviem izdevumiem tika atmesti ātrāk kā pēc mēneša, jo jūs aizmirsāt vai vienkārši jums nepatika aizpildīt datus.

Labākā aplikācija taupīšanai – “Acorns”

Gribat piedzīvot labas finansiālās uzvedības automatizācijas pozitīvos aspektus? Ja tas skan sarežģīti. “Acorns” pavisam noteikti tāda nav. Katru reizi, kad veicat pirkumu ar karti, esat pieslēdzies pie aplikācijas. Aplikācija summu noapaļo līdz nākamajam eiro un pāri palikušos centus saglabā īpašā krātuvē un investē.

“Acorns” jūsu “sīknaudu” izmanto lietderīgi. Lietotāji saka, ka viņi pat nepamana atšķirību. Vai jūs nepriecātos, atrodot liekus 300, 500 vai pat 1000 eiro jūsu investīciju kontā katru gadu?

Pamatojoties uz aplikāciju, tai ir vairāk nekā 6 miljoni lietotāju. Kompānija saka, ka nepieciešamas vien 5 minūtes, lai reģistrētos un sāktu taupīt. Ir 3 dažādas izvēles iespējas:

  1. Investē – šī izvēle maksā 1 eiro mēnesī un dod jums iespēju iekrāto naudu izmantot labam mērķim. Papildus, jūs varat nopelnīt bonusa investīcijas no lietotnes partneriem.
  2. Investē un krāj – Šī izvēle maksā 2 eiro mēnesī un sniedz jums nodokļu priekšrocības, kā arī palīdz investoriem krāt pensijai. Šis profils tiek atjaunināts regulāri, lai pielāgotos jūsu tagadnes mērķiem.
  • Investē, krāj un tērē- Šī ir dārgākā izvēle, kura izmaksā 3 eiro mēnesī un nāk ar personīgu un jaunu VISA debit karti. Nav nekādu konta maksu. Jūs varat turpināt investēt gan pensija, gan investēt, un varat nopelnīt līdz pat 10% bonusa investīcijās.

Īpaši: Jūs varat izveidot kontu automātiski un investēt naudu, pat to nepamanot.

Šī aplikācija ir priekš jums, ja: Jūs nekad neesat investējuši un jums tas šķiet kaut kas neaizsniedzams.

Labākā lietotne “freelanceriem” : “Tycoon”

“Tycoon” izveidoja supermodele Džesa Pereza, kuras portfolio sastāv no pozēšanas “Victoria’s Secret” un “Sports Illustraded swimsuit edition”. Viņa saprata, ka modeles, kā jau lielākā daļa “freelanceru” bieži vien samaksu par savu darbu saņem vēlu, dažreiz pat pēc vairākiem mēnešiem un gadiem, pēc līguma pieprasītā maksājuma perioda. Un ir grūti sabalansēt vairākus projektus, īpaši, ja tie parasti pārklājas.

Taču esot populāra modes industrijā, aplikācija ir laba priekš tiem, kas ir pašnodrošināti. Tā ļauj standartizēt darba detaļas, izveidot grafiku, sekot līdzi maksājumiem. Tajā viegli var redzēt, kuri klienti ir samaksājuši un kuri – nav.

Īpaši: “Tycoon” ir izveidota “Freelanceru” vajadzībām, kā rēķināt ienākumus, lai varētu saprast vai pieņemt darba piedāvājumu

Šī aplikācija ir priekš jums, ja: Jums vajag izlemt, vai ir vērts pieņemt konkrētu darbu. Laiks ir nauda!

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *