6 vienkārši veidi, kā sākt ieguldīt vai krāt naudu

6 vienkārši veidi, kā sākt ieguldīt vai krāt naudu

Ieguldot pat ļoti mazas summas, var gūt lielu labumu. Šeit ir 6 veidi, kā šodien var sākt ieguldīt un krāt.Daudziem cilvēkiem vārds “ieguldīšana” uzbur uzvalkos tērptu vīriešu attēlus, pārraugot miljonu dolāru apmaiņu ar biržas starpniecību.Es esmu šeit, lai jums teiktu: lai sāktu ieguldīt, jums nav jābūt Volstrītas vilkam. Tas ir labi, ja jūs esat parasts cilvēks ar parastiem ienākumiem. Pat ja jums ir tikai daži rezerves eiro, jūsu iekrājumi pieaugs.

Bagātības veidošanas atslēga ir labu ieradumu attīstīšana, piemēram, regulāra naudas krāšana, atlikšana katru mēnesi. Apmainiet kafejnīcā gatavoto kafiju pret kafiju mājās, un jūs jau varētu ietaupīt vairāk nekā 50 eiro mēnesī. Kad jums ir nedaudz naudas, ar kuru “spēlēties”, varat sākt ieguldīt.

Creativus iekrājumi

2020. gadā varat izvēlēties un iegādāties preci, ceļojumu vai ēdienu, pārvelkot vien ar pirkstu pār viedtālruņa ekrānu. Ieguldīšana no tā neatšķiras. Ja jūs varat automatizēt rēķinus, kāpēc gan ne ieguldījumus? Tas ir tikpat vienkārši. Izmantojot robo-konsultantu, jūs varat nopelnīt sev papildus naudu. Neatkarīgi no tā, vai tā ir krājkonta atvēršana, ieguldīšana pensijā vai nekustamā īpašuma tirgū, ieguldīšana iesācējiem ir vienkāršāka nekā jebkad agrāk.

Izmēģiniet burkā krāšanas pieeju
Naudas ietaupīšana un ieguldīšana ir cieši saistītas. Lai ieguldītu naudu, vispirms nedaudz jātaupa. Tas prasīs daudz mazāk laika, nekā jūs domājat, un jūs to varat izdarīt ļoti mazos soļos. Ja jūs nekad neesat bijis krājējs, varat sākt, atliekot tikai 10 eiro nedēļā. Tas var nešķist daudz, bet gada laikā tas sasniedz vairāk nekā 500 eiro. Mēģiniet to ielikt aploksnē, kurpju kastē, mazā seifā vai pat leģendārajā cūciņas krājkasītē. Lai gan tas var likties muļķīgi, tas bieži ir nepieciešamais pirmais solis. Iegūstiet ieradumu dzīvot nedaudz taupīgāk. Tērējiet mazāk, nekā nopelnāt, un glabājiet uzkrājumus drošā vietā.

Ļaujiet robo-konsultantam ieguldīt naudu jūsu vietā
Robo-konsultanti tika izveidoti, lai ieguldījumi būtu pēc iespējas vienkāršāki un pieejamāki. Iepriekšēja investīciju pieredze nav nepieciešama, un iestatīšana ir vienkārša. Ļaujiet viņu automatizētajai sistēmai izsekot jūsu izdevumus un iespējamos ieguldījumus. Ally Invest ir robo konsultants, kuru es ļoti iesaku pirmās reizes ieguldītājiem, ja vēlaties saņemt palīdzību naudas un ieguldījumu pārvaldībā. Nav nekādu konsultāciju, gada maksu vai līdzsvarošanas maksu. Turklāt jums nav nepieciešams daudz naudas, lai sāktu – tikai 100 eiro. Pēc tam, kad esat norādījis savus investīciju mērķus, Ally cilvēku speciālistu komanda pielāgo jūsu portfeli pareizajam riska un atdeves līdzsvaram, kas jums ir vispiemērotākais. Un jūs varat izsekot jūsu progresam jebkurā diennakts laikā, izmantojot Ally tiešsaistes rīkus, kurus ir viegli izmantot.

Vēl viens lielisks robo-padomdevējs, kuru es iesaku pirmās reizes ieguldītājiem, ir Wealthfront. Viņu maksa ir saprātīga – 0,25% apmērā, taču, iespējams, ka jūs varat saņemt pakalpojumu par saviem pirmajiem pārvaldāmajiem 5000 eiro bez maksas. Tātad, ja vēlaties sākt ieguldīt ar nelielu naudu, Wealthfront varētu būt tas ceļš. Lai sāktu darbu ar Wealthfront, jums būs nepieciešami 500 eiro. Ja jūsu sākuma bilance nav 500 eiro, jums joprojām ir lieliskas iespējas Robo konsultēšanas telpā. M1 Finance nepieprasa komisijas vai pārvaldības maksu, un to minimālā sākuma iemaksa ir tikai 100 eiro. Jūs varat izvēlēties kādu no viņu iepriekš sagatavotajiem daudzveidīgajiem portfeļiem vai pielāgot savu, iegādājoties akcijas un ETF.

Veiciet savus pirmos soļus nekustamā īpašuma tirgū

Investējot nekustamajā  īpašumā, nav jābūt ļoti bagātajiem. Nekustamā īpašuma kopīgam finansējumam ir daudz iespēju, un, lai gan tas varētu šķist kaut kas tāds, par ko jūs varētu tikai sapņot un nevarat atļauties, tas patiesībā var būt intriģējošs ieguldījums. Izmantojot Fundrise patiešām ērti lietojamo tiešsaistes platformu, jums vienkārši ir nepieciešams sākuma minimālais ieguldījums 500 eiro. Tātad, ja jūs esat neakreditēts ieguldītājs, varat iegādāties īpašumus, nemaksājot ļoti lielās izmaksas. Pārvaldot savu portfeli, maksa sasniedz tikai 1%, un Fundrise vienmēr piedāvā 90 dienu atmaksas garantiju.

Reģistrējieties sava darba devēja piedāvātajam pensijas plānam

Ja jums ir ierobežots budžets, pat vienkāršs solis – reģistrēšanās darba devēja piedāvātajam pensijas plānam var šķist neiespējami. Bet ir veids, kā jūs varat sākt ieguldīt darba devēja sponsorētā pensijas plānā ar tik mazām summām, ka tās pat nepamanīsiet.Piemēram, plānojiet ieguldīt tikai 1 procentu no jūsu algas.Jūs, iespējams, pat nepalaidīsiet garām iemaksu, kas ir tik maza, bet to vēl vairāk atvieglo tas, ka nodokļu atskaitījums, ko jūs par to iegūsiet, padarīs iemaksu vēl mazāku.Kad esat apņēmies ieguldīt 1 procentu, jūs to katru gadu varat pakāpeniski palielināt. Piemēram, otrajā gadā jūs varat palielināt savu iemaksu līdz 2 procentiem no jūsu algas. Trešajā gadā jūs varat palielināt savu iemaksu līdz 3 procentiem no jūsu algas utt.

Ievietojiet savu naudu zemu sākotnējo ieguldījumu kopfondos

Investīciju fondi ir ieguldījumu vērtspapīri, kas ļauj ar vienu darījumu veikt ieguldījumus akciju un obligāciju portfelī, padarot tos lieliski piemērotus jauniem investoriem. Problēma ir tā, ka daudziem ieguldījumu fondu uzņēmumiem ir nepieciešami sākotnējie minimālie ieguldījumi no 500 līdz pat 5000 eiro. Ja esat ieguldītājs, kurš pirmo reizi darbojas ar nelielu naudas ieguldījumu, šādas naudas summas var nebūt pieejamas. Bet daži ieguldījumu fondu uzņēmumi atteiksies no augstām pirmajām iemaksām, ja jūs piekrītat automātiskām ikmēneša investīcijām no 50 līdz 100 eiro. Automātiski ieguldījumi ir kopīga iezīme ieguldījumu fondos un ETF IRA kontos. Automātiska ieguldīšanas kārtība ir īpaši ērta, ja jūs to varat izdarīt vēl paildus ietaupot. Parasti jūs varat iestatīt automātisku noguldījumu opciju, izmantojot savu algu, tieši tāpat, kā jūs darāt ar darba devēja sponsorētu pensijas plānu. Vienkārši pajautājiet personāla departamentam, kā to izveidot.

Investējiet vērtspapīros

Tikai daži cilvēki sāk savu investīciju ceļu ar vērtspapīriem, bet jūs to varat izmēģināt. Jūs nekad nekļūsiet bagāts ar šiem vērtspapīriem, taču tā ir lieliska vieta, kur ieguldīt savu naudu un nopelnīt dažus procentus, līdz esat gatavs iesaistīties paaugstināta riska / augstākas atdeves ieguldījumos. Vērtspapīri ne tikai maksā procentus, bet arī veic periodiskas pamatsummas korekcijas, lai ņemtu vērā inflāciju, pamatojoties uz patēriņa cenu indeksa izmaiņām. Obligāciju termiņš ir 36 mēneši, bet procenti tiek maksāti katru nedēļu, un jūs varat izņemt naudu jebkurā laikā, bez soda. Iegādājieties tik daudz 10 eiro obligāciju, cik vēlaties. Vēl viena ideja ir tāda, ka ir vērts naudu, kuru izmantojat obligāciju pirkšanai, ieguldīt uzņēmumos ar lielāku atdevi nekā 5%.

Kopsavilkums

Ir daudz veidu, kā sākt ieguldīt ar nelielu naudas summu, jo daudzas tiešsaistes un lietotņu platformas padara to vieglāku nekā jebkad agrāk. Viss, kas jums jādara, ir jāsāk. Kad jūs to darīsiet, laika gaitā kļūs vieglāk, un jūsu nākotnes “es” jūs mīlēs par to.

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *